Středoevropský malíř pravděpodobně kolem 1800
Podobizna Karla I., olej/plátno fixované na druhotném plátně, 79 x 65 cm, lehce poškozená malba a rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 36.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 24.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |