Macoun Gustav (Praha 1892 - 1934 Praha)
Pohled na Trosky, signováno, datováno a popsáno vpravo dole G. Macoun 15 Hrdoňovice, olej/plátno, 80 x 99 cm, lehce poškozený rám (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 45.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 28.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |