Majer Antonín (Praha 1882 - 1963 Praha)
Na pastvě, signováno vpravo dole A. Majer, olej/plátno, 60,5 x 70,5 cm (Šm)
03.12.2016 - 14:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 03.12.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prag |
Prohlídka: | 19.11. - 03.12.2016 |