Čís. položky 43

Lemm Georg (1867 - 1940)

Zámecký rybník v Tharandtu, signováno vlevo dole G. Lemm, olej/plátno, 39 x 50 cm, rám (Šm)

03.12.2016 - 14:00

Dosažená cena: **
CZK 5.000,-
Odhadní cena:
CZK 8.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 5.000,-

Lemm Georg (1867 - 1940)

Aukce: Umění a starožitnosti
Datum: 03.12.2016 - 14:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prag
Prohlídka: 19.11. - 03.12.2016