Franz Xaver von Pausinger
(Salzburg 1839-1915) "Hirsch", rechts unten monogrammiert F P, Kohlezeichnung/Mischtechnik auf Papier, ca. 58 x 44 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, Rahmen beschädigt (CW) Ruf 1.200
Expert: Christian Wiesinger
22.11.2016 - 14:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.775,-
EUR 2.000,- do EUR 2.800,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.200,-
Franz Xaver von Pausinger
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Podzimní aukce |
Datum: | 22.11.2016 - 14:00 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 10.11. - 22.11.2016 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 2.600,- do EUR 3.400,- -
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 3.500,- -
Odhadní cena:
EUR 3.000,- do EUR 3.500,-