Čís. položky 320-104651/0001

Altschliffdiamantring

Altschliffdiamantring - Klenoty

Gold 580, Altschliffdiamanten, zus. ca. 0,60 ct, ein Smaragd,österr. Amtspunze 1872-1922, RW 61, 7 g, Smaragd mit Oberflächenmerkmalenøx

07.11.2016 - 15:08

Vyvolávací cena:

Altschliffdiamantring

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Klenoty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 07.11.2016 - 15:08
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 02.11. - 07.11.2016