Čís. položky 301-386249/0004

Diamantbrosche zus. ca. 0,90 ct

Diamantbrosche zus. ca. 0,90 ct - Klenoty

Gold Weißgold 585, Altschliffbrillanten zus. ca. 0,80 ct, Altschliffdiamanten zus. ca. 0,10 ct, Rubine, 5,2 gøg5

13.10.2016 - 17:44

Vyvolávací cena:

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Klenoty
Typ aukce: Online aukce
Datum: 13.10.2016 - 17:44
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 06.10. - 12.10.2016