Rudolf Preuss *
(Wien 1879-1961 Innsbruck) "Klapotez" Windrad im Steirischen Weingarten, Am Steinberg ober Luttenberg, Aquarell signiert R. Preuss, 8.10.42, betitelt, gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
05.10.2016 - 17:05
- Dosažená cena: **
EUR 110,-
- Vyvolávací cena:
EUR 110,-
Rudolf Preuss *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 05.10.2016 - 17:05 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 24.10. - 05.10.2016 |