Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 3

Brillantsolitärring ca. 1 Karat

Brillantsolitärring ca. 1 Karat - Umění, starožitnosti, šperky – Salzburg

Gold 585, carreaugefasst in Weißgold, 18 g, RW 57, 1 Gutachten (Eigner 2010) øG18 Ruf 3800

Expert: Gerhard Gafko Gerhard Gafko
+43-662-87 16 71-49

14.10.2016 - 15:00

Odhadní cena:
EUR 7.000,- do EUR 9.000,-
Vyvolávací cena:
EUR 3.800,-

+43-662-87 16 71-49

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky – Salzburg
Datum: 14.10.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 07.10. - 14.10.2016