Čís. položky 195-035011/0010

Teufelsmaske, Südtirol?, 20. Jahrhundert

Teufelsmaske, Südtirol?, 20. Jahrhundert - Klenoty, umění a starožitnosti

mit montierten Bockhörnern, Zirbenholz geschnitzt, teilweise gefasst, Höhe ca. 37 cm, beschädigt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner

richard.krautgartner@dorotheum.at

21.12.2017 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 280,-
Vyvolávací cena:
EUR 280,-

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 21.12.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 15.12. - 21.12.2017