Čís. položky 195-035878/0031

Wallfahrtsmadonna, 19. Jhdt.

Wallfahrtsmadonna, 19. Jhdt. - Klenoty, umění a starožitnosti

Ton, Farbreste, Höhe 32,5 cm, beschädigt, Sprungstellen

richard.krautgartner@dorotheum.at

21.12.2017 - 14:00

Dosažená cena: **
EUR 80,-
Vyvolávací cena:
EUR 80,-

Wallfahrtsmadonna, 19. Jhdt.

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Klenoty, umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 21.12.2017 - 14:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 15.12. - 21.12.2017