Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 196-013387/0063

Maler 19. Jahrhundert

3 Aquarelle, "Wiesenblumen und Distel", ca. 21 x 14 cm, Passepartout, verglast, gerahmt, stockfleckig

Expert: Günter Klaps Günter Klaps
+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

06.10.2016 - 17:43

Dosažená cena: **
EUR 170,-
Vyvolávací cena:
EUR 90,-

Maler 19. Jahrhundert

+43-2742-353 425

guenter.klaps@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
st.poelten@dorotheum.at

+43 2742 35 34 25
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 06.10.2016 - 17:43
Místo konání aukce: St. Pölten
Prohlídka: 22.09. - 06.10.2016