William Merritt Post
(New York 1856-1935) Ländliche Flußlandschaft, signiert W. Merritt Post, Öl auf Leinwand, 31 x 46,5 cm, gerahmt, (W)
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
31.08.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 1.092,-
- Vyvolávací cena:
William Merritt Post
Expert: Dr. Christl Wolf
Dr. Christl Wolf
+43-1-515 60-377
Po-Pá: 9.00 - 18.00
Aukce: | Starožitnosti, Obrazy |
Datum: | 31.08.2016 - 15:00 |
Prohlídka: | 26.08. - 31.08.2016 |
** Kupní cena vč. poplatku kupujícího a DPH(Země dodání Rakousko)