Sada třech hnízdových stolků
dřevo, černě lakované, čtyři hranolové nohy, obdélná deska, střední Evropa, 20. - 30. léta 20. století, rozměry největšího stolku 68 x 60 x 38 cm, lehce poškozený lak (Zí)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 8.000,-
CZK 12.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 8.000,-
Sada třech hnízdových stolků
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |