Jíra Josef (Turnov 1929 - 2005 Malá Skála)
Poslední večeře, signováno a datováno vpravo dole tužkou J. Jíra 85, tempera/papír (monotyp), 22,5 x 30,5 cm, sklo, rám (Šm)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 16.000,-
CZK 24.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |