Kysela František (Kouřim 1881 - 1941 Praha)
Czechoslovak festival, signováno vpravo dole tužkou František Kysela, datováno ve štočku 1919, barevná litografie/papír fixovaný na plátně, formát listu 96 x 126 cm, restaurováno, doplněné okraje (Šm)
24.09.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 19.000,-
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 15.000,-
Aukce: | Výtvarné umění, design, nábytek |
Datum: | 24.09.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Radisson Blu Alcron Hotel Prague |
Prohlídka: | 17.09. - 24.09.2016 |