Čís. položky 100

Kaloč Jiří (Sezimovo Ústí 1943)

Zima I, signováno a datováno vlevo dole Kaloč Jiří 1985, akryl/sololit, 100,5 x 84 cm, lišta (Šm)

24.09.2016 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 15.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-

Aukce: Výtvarné umění, design, nábytek
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 24.09.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Radisson Blu Alcron Hotel Prague
Prohlídka: 17.09. - 24.09.2016