Čís. položky 194-022579/0018

Alfred Stone

Alfred Stone - Umění, starožitnosti

(England um 1840 geb.) 2 Bilder "Landschaften", links unten monogrammiert A. S., Öl auf Leinwand, ca. 18 x 23 cm, vergoldete masseverzierte Holzrahmen, Rahmen beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

14.09.2016 - 15:14

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Alfred Stone

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 14.09.2016 - 15:14
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 08.09. - 14.09.2016