Brillantsolitär
Gold/Weißgold 750, Brillant, 0,15 ct, RW 56, 10,9 g, GebrauchsspurenøG11
07.09.2016 - 20:33
- Vyvolávací cena:
Brillantsolitär
Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 17.00
josef.reindl@dorotheum.at +43 2622 224 67 17 |
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 07.09.2016 - 20:33 |
Místo konání aukce: | Wiener Neustadt |
Prohlídka: | 26.08. - 07.09.2016 |