Čís. položky 110-020097/0003

Oskar Kokoschka *

Oskar Kokoschka * - Umění a starožitnosti

(Pöchlarn 1886-1980 Villeneuve) "Penthilesia" Radierung 1969, handsigniert O Kokoschka, Nr. XXX von XXXV Plattengröße 12,8 x 14,8 cm Werksverz. Wingler/Welz 454 Editionsstempel de Beauclair Frankfurt am Main, gerahmt

Expert: Gerhard Jirak Gerhard Jirak

10.08.2016 - 17:42

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Oskar Kokoschka *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 10.08.2016 - 17:42
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 30.07. - 10.08.2016