Čís. položky 138-056616/0005

Künstler um 1900

Künstler um 1900 - Letní aukce

Interieur, signiert Ernst Lorenz, Öl auf Leinwand, 70 x 100 cm, gerahmt, etwas schmutzig (Wi)

Expert: Mag. Susanne Winter Mag. Susanne Winter
+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

03.08.2016 - 15:22

Vyvolávací cena:

Künstler um 1900

+43-1-515 60-375

susanne.winter@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Letní aukce
Typ aukce: Online aukce
Datum: 03.08.2016 - 15:22
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 29.07. - 03.08.2016