Čís. položky 9999

Eduard Uhlik *

Eduard Uhlik * - Umění, starožitnosti, šperky

(St. Peter 1865-1952 Linz) Gebirgstal mit Wasserfall, unten rechts signiert: E. Uhlik, Öl auf Presskarton, ca. 75 x 101 cm, masseverzierter Rahmen, beschädigt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

04.08.2016 - 15:00

Vyvolávací cena:

Eduard Uhlik *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 04.08.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 29.07. - 04.08.2016