Čís. položky 110-019824/0007

Historismus Aufsatzkästchen,

Historismus Aufsatzkästchen, - Umění a starožitnosti

Ende 19. JH, teilweise Eichenholz und eichefurniert, braun gebeizt, mattiert, 2 Türen, Säulenlisenen, ergänzte Platte 128,5 x 92 x 58 cm, Altersund Gebrauchsspuren, beschädigt

Expert: Günther Minichreiter Günther Minichreiter

27.07.2016 - 17:42

Dosažená cena: **
EUR 140,-
Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Historismus Aufsatzkästchen,

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 15.00
favoriten@dorotheum.at

+43 1 604 13 71 12
Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Online aukce
Datum: 27.07.2016 - 17:42
Místo konání aukce: Wien | Favoriten
Prohlídka: 16.07. - 27.07.2016

Proč se registrovat na portálu myDOROTHEUM?

Bezplatná registrace v myDOROTHEUM vám umožní využívat následující funkce:

Katalog Upozornění, jakmile je nový aukční katalog online.
Připomenutí aukce Připomínka dva dny před zahájením aukce.