Tortenteller
wohl J. & L. Lobmeyr-Wien, aus farblosem, dickwandigem Glas, runde Grundform mit Sternschliff, gewellter Rand, Durchmesser 35 cm, ungemarkt, Alters- Gebrauchsspuren
Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher
25.07.2016 - 15:17
- Vyvolávací cena:
Tortenteller
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.07.2016 - 15:17 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 11.07. - 21.07.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Brillant Rubin Ring
- Vase, Johann Lötz Witwe, Klostermühle, 1900
- Deckelterrine,