Tablett
Silber 800, Rand floral geziert, Arbeit 1. Drittel 20. Jhdt., 223,2 g, fleckig, Gebrauchsspuren
Expert: Sabine Höller
Sabine Höller
+43-316-831 780
s.hoeller@dorotheum.at
25.07.2016 - 15:24
- Vyvolávací cena:
Tablett
Expert: Sabine Höller
Sabine Höller
+43-316-831 780
s.hoeller@dorotheum.at
Po-Pá: 9.00 - 16.00
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 25.07.2016 - 15:24 |
Místo konání aukce: | Graz |
Prohlídka: | 11.07. - 21.07.2016 |