Adi Holzer *
(Stockerau 1936 geb.) Radierung "Requiem (Mozartsuite), signiert Holzer, datiert 88, die Nr. 7/150, 49 x 39,5 cm, gerahmt, verglast
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
06.07.2016 - 16:55
- Dosažená cena: **
EUR 45,-
- Vyvolávací cena:
EUR 45,-
Adi Holzer *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 06.07.2016 - 16:55 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 29.06. - 06.07.2016 |