Čís. položky 191-022448/0074

Luigi Kasimir *

Luigi Kasimir * - Umění, starožitnosti, šperky

(Pettau 1881-1962 Wien, Studium an der allgemeinen Malerschule und Wiener Akademie) "Malcesine", bezeichnet Luigi Kasimir, Radierung in Farbe, Stockgröße 29,5 x 30 cm, verglast, gerahmt, stockfleckig (173)

Expert: Friedrich Reinbacher Friedrich Reinbacher

04.07.2016 - 15:44

Vyvolávací cena:

Luigi Kasimir *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 04.07.2016 - 15:44
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 20.06. - 30.06.2016