Čís. položky 194-022320/0003

Giuseppe de Ribera

Giuseppe de Ribera - Umění, starožitnosti, šperky

(1591-1652)- Nachahmer um 1900 "Porträt eines bärtigen Mannes", Öl auf Leinwand, doubliert, ca. 67 x 55 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

06.07.2016 - 16:26

Vyvolávací cena:
EUR 650,-

Giuseppe de Ribera

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 06.07.2016 - 16:26
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 30.06. - 06.07.2016