Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 195-034005/0004

W. Winter

W. Winter - Umění, starožitnosti, šperky

(Maler des 20. Jhdts.) "Blumenstillleben mit Pfingstrosen in Vase" unten rechts signiert: W. Winter, datiert: 1951, Öl auf Karton, oben links beschädigt, ca. 49 x 41 cm, gerahmt

Expert: Richard Krautgartner Richard Krautgartner
+43-662-87 16 71-24

23.06.2016 - 15:56

Vyvolávací cena:

W. Winter

+43-662-87 16 71-24

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 23.06.2016 - 15:56
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 17.06. - 23.06.2016