Čís. položky 114

Alois Köchl *

Alois Köchl * - Umění, starožitnosti, šperky

(Klagenfurt 1951 geb.) Mischtechnik auf Papier, signiert Köchl, datiert 87, schwer leserlich betitelt, auf Papier fixiert, 27,5 x 38 cm, ohne Rahmen

Expert: Christian Tschuk Christian Tschuk

15.06.2016 - 15:00

Dosažená cena: **
EUR 360,-
Vyvolávací cena:

Alois Köchl *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
klagenfurt@dorotheum.at

+43 463-51 22 67 72
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 15.06.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Klagenfurt
Prohlídka: 04.06. - 15.06.2016