Ludwig Heinrich Jungnickel *
(Wunsiedel 1881-1965 Wien) "Esel", monogrammiert LHJ, Bleistift auf Papier, 28,5 x 39,5 cm, unfachmännisch auf Passepartout fixiert, gerahmt, verglast, Knickstellen
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
15.06.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
EUR 2.200,-
- Vyvolávací cena:
EUR 1.300,-
Ludwig Heinrich Jungnickel *
Expert: Christian Tschuk
Christian Tschuk
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 15.06.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Klagenfurt |
Prohlídka: | 04.06. - 15.06.2016 |
Další objekty umělce
Odhadní cena:
EUR 6.000,- do EUR 10.000,- -
Vyvolávací cena:
EUR 750,- -
Vyvolávací cena:
EUR 550,-