Vaše verze internetového prohlížeče není aktuální!

Čís. položky 194-022436/0001

Alfred Kubin *

Alfred Kubin * - Umění, starožitnosti, šperky

(Leitmeritz 1877-1959 Zwickledt/OÖ) "2 steigende Pferde", rechts oben von fremder Hand bezeichnet AK., Bleistiftzeichnung auf Velinpapier, ca. 15 x 23 cm, Passepartout, Wechselrahmen (CW) Ruf 900

Provenienz: Auktionshaus Hauswedell & Nolte, Hamburg

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

22.06.2016 - 15:15

Vyvolávací cena:
EUR 900,-

Alfred Kubin *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Datum: 22.06.2016 - 15:15
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 16.06. - 22.06.2016