Karl Hayd *
(Hainburg 1882-1945 Linz) "Kornfeld", rechts unten signiert K. Hayd, Öl auf Hartfaserplatte, ca. 70 x 100 cm, gerahmt (CW) Ruf 600
Expert: Christian Wiesinger
22.06.2016 - 16:15
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Karl Hayd *
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 22.06.2016 - 16:15 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 16.06. - 22.06.2016 |