Diamantdamenring um 1900
Gold ca. 580, Altschliffdiamanten ca. 0,25 ct, österr. Amtspunze 1872-1922, 1 Orientperle, 2 g, RW 55,5
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Mario.Altendorfer@dorotheum.at
22.06.2016 - 16:34
- Dosažená cena: **
- Vyvolávací cena:
Diamantdamenring um 1900
Expert: Mario Altendorfer
Mario Altendorfer
+43-732-773 132
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 22.06.2016 - 16:34 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 16.06. - 22.06.2016 |