Brillantring
Platin 950/Gold 750, RW 55, 7,9 g, GebrauchsspurenøP8
13.06.2016 - 16:04
- Vyvolávací cena:
EUR 340,-
Brillantring
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Klenoty |
Datum: | 13.06.2016 - 16:04 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 07.06. - 13.06.2016 |