Čís. položky 182-010698/0003

Walter Honeder *

(Weidlingau-Hadersdorf 1906-2006 Innsbruck) "Promenade mit Personen" unten mittig signiert: W. Honeder, Kohlestift auf Papier, ca. 31 x 42 cm, Passepartout, verglast, gerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

09.06.2016 - 15:54

Vyvolávací cena:
EUR 140,-

Walter Honeder *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 09.06.2016 - 15:54
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 03.06. - 09.06.2016