Čís. položky 139-089102/0002

Tablett,

Tablett, - Starožitnosti

farbloses Glas, geschliffen, goldener Rand und Bodenstern, Dm. 24 cm, 19. Jh., berieben, (HS)

Expert: Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp Mag. Sonja Evelyn Wenzl-Höpp

sonja.hoepp@dorotheum.at

11.05.2016 - 15:39

Vyvolávací cena:

Tablett,

sonja.hoepp@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00

Aukce: Starožitnosti
Datum: 11.05.2016 - 15:39
Místo konání aukce: Vídeň | Palais Dorotheum
Prohlídka: 07.05. - 11.05.2016