Biedermeierový sekretář
dřevo, ořechová dýha, čtyři hranolové nohy, po stranách černě lakované sloupky, ve spodní části sekretáře dvoukřídlá skříň, výklopná psací deska, uvnitř ve spodní části pět drobných zásuvek, nad nimi intarzovaná odkládací plocha se třemi arkádami a zrcadlem v zadní části, nad ní podélná zásuvka, pod intarzovanou římsou zásuvka, původní mosazné kování, Čechy, 2. čtvrtina 19. století, 165 x 95,5 x 47 cm, původní stav, lehce poškozené dýhy (Zí)
28.05.2016 - 15:00
CZK 60.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-
Biedermeierový sekretář
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |