Čís. položky 572

Biedermeierový sekretář

dřevo, ořechová dýha, čtyři hranolové nohy, po stranách černě lakované sloupky, ve spodní části sekretáře dvoukřídlá skříň, výklopná psací deska, uvnitř ve spodní části pět drobných zásuvek, nad nimi intarzovaná odkládací plocha se třemi arkádami a zrcadlem v zadní části, nad ní podélná zásuvka, pod intarzovanou římsou zásuvka, původní mosazné kování, Čechy, 2. čtvrtina 19. století, 165 x 95,5 x 47 cm, původní stav, lehce poškozené dýhy (Zí)

28.05.2016 - 15:00

Odhadní cena:
CZK 60.000,-
Vyvolávací cena:
CZK 30.000,-

Biedermeierový sekretář

Aukce: Umění a starožitnosti
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 28.05.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Hotel Marriott, Prague
Prohlídka: 21.05. - 28.05.2016