Velká mísa
porcelán, malba kobaltem, emaily a zlatem na polevě, motiv pivoněk na skalce a medailony s vistáriemi a čínskými lvíčky, Japonsko, Arita ve stylu Imari, 19. století, průměr 66,5 cm, lehce rest. okraje (Su)
28.05.2016 - 15:00
- Dosažená cena: **
CZK 19.000,-
CZK 25.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 16.000,-
Velká mísa
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Erzherzog Otto - Prunkfotoalbum "Das Officiers-Corps des k. k. Uhlanen-Regiments Graf Trani No. 13",
- Poststück - Österr. 1945 - Partie Reko - Post Wappenausg. mit vielen Rekoprovisorien,
- Konvolut Stammbuchblätter, 1. Hälfte 19. Jahrhundert
- Tischkreissäge "Metabo BKS 450 Plus",
- BULGARI Brillantcreolen