Únos Proserpiny
porcelán, pestře malováno, oválná základna se stromem, stojící mužská postava nese dívčí postavu, návrh J. J. Kändler, kolem 1750, Míšeň, modrá značka mečů pod glazurou, ryté číslo modelu 1919, kolem 1900, výška 17,5 cm, ulomený palec, rest. lístky (Zí)
28.05.2016 - 15:00
CZK 20.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 14.000,-
Únos Proserpiny
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Holländische Schule, 18. Jahrhundert
- Konvolut von 2 Lefaucheux-Revolvern,
- Nachlass Kaiser Karl I. von Österreich: Großformatige Ledermappe (50 x 47 cm) mit 12 militärischen Karikaturen von Offizieren des 'Heeresfrontkommando' in Schäßburg/Segesvár vom Dezember 1916,
- Loser Brillant ca. 1,08 ct, G-H/p1-p2
- Brillant Ring