Kolář Jiří (Protivín 1914 - 2002 Praha)
Bez názvu, nesignováno, koláž, 24,5 x 20 cm, sklo, rám (Šm)
Provenience: z majetku Herberty Masarykové
28.05.2016 - 15:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 20.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |