Schweikart Karl Gottlieb (1772 - 1855)
Párové portréty, portrét muže signován Carl Schweikart p. 13. Juny 1841, olej/plátno, jednotný formát 58,5 x 46,5 cm, poškozená malba a rámy (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 50.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 34.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |