Kalvoda Alois (Šlapanice 1875 - 1934 Běhařov)
Lesní tůň, signováno vlevo dole Al. Kalvoda, olej/plátno fixované na kartonu, 18 x 25 cm, sklo, rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 30.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 22.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |