Hromnickij Pavel (1889 – 1977)
V zahradě, signováno a datováno vlevo dole P. Hromnicky 1956, olej/karton, 59 x 49,5 cm, sklo, lehce poškozený rám (Šm)
28.05.2016 - 15:00
CZK 15.000,-
- Vyvolávací cena:
CZK 10.000,-
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 28.05.2016 - 15:00 |
Místo konání aukce: | Hotel Marriott, Prague |
Prohlídka: | 21.05. - 28.05.2016 |