Čís. položky 138-058135/0001

Miniaturist um 1850

Miniaturist um 1850 - Obrazy

Bildnis einer Dame in weißem Kleid und rotem Umhang, Aquarell auf Elfenbein, 6,5 x 5,5 cm, gerahmt, (Hu)

Artenschutz A

Expert: Dr. Brigitte Huck Dr. Brigitte Huck
+43-1-515 60-378

10.05.2016 - 16:06

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Miniaturist um 1850

Artenschutz A

+43-1-515 60-378

Horká linka kupujících Po-Pá: 10.00 - 17.00

Aukce: Obrazy
Typ aukce: Online aukce
Datum: 10.05.2016 - 16:06
Místo konání aukce: Wien | Palais Dorotheum
Prohlídka: 28.04. - 10.05.2016