Hubert Schmalix *
(Graz 1952 geb.) "Mein Christus" Lithographie in Farbe signiert Schmalix 92 Nummer 9/260, 69,5 x 57 cm. gerahmt
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
04.05.2016 - 17:04
- Vyvolávací cena:
Hubert Schmalix *
Expert: Gerhard Jirak
Gerhard Jirak
Po-Pá: 9.00 - 15.00
Aukce: | Umění a starožitnosti |
Datum: | 04.05.2016 - 17:04 |
Místo konání aukce: | Wien | Favoriten |
Prohlídka: | 23.04. - 04.05.2016 |
Další objekty umělce
Vyvolávací cena:
EUR 300,- -
Vyvolávací cena:
EUR 280,-