Čís. položky 9999

Robert Zielasco *

Robert Zielasco * - Moderní tisky

(Wien 1948 geb.) "Ohne Titel" oben mittig signiert: Zielasco, Mischtechnik auf Leinwand, ca. 32 x 36 cm, auf dünnem Karton, ca. 65 x 50 cm, ungerahmt

Expert: Schätzmeister Gerhard Gafko Schätzmeister Gerhard Gafko

21.04.2016 - 15:00

Vyvolávací cena:

Robert Zielasco *

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 18.00, So: 9.00 - 13.00
clients-sbg@dorotheum.at

+43 662 871671 22
Aukce: Moderní tisky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 21.04.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Salzburg
Prohlídka: 15.04. - 21.04.2016