D. Jansen
(um 1900) "Nelkenstrauß in Vase", rechts unten signiert D. Jansen, Öl auf Leinwand, kaschiert auf Karton, ca. 45 x 64 cm, gerahmt, Rahmen etwas beschädigt
Expert: Christian Wiesinger
04.05.2016 - 15:20
- Dosažená cena: **
EUR 170,-
- Vyvolávací cena:
D. Jansen
Expert: Christian Wiesinger
Aukce: | Umění, starožitnosti, šperky |
Datum: | 04.05.2016 - 15:20 |
Místo konání aukce: | Linz |
Prohlídka: | 28.04. - 04.05.2016 |
Položky z jiných aukcí
- Werner Augustiner *
- Brillantring zus. ca. 1,10 ct
- Etagere, im klassizistischen Charakter,
- Karl Plattner *