Čís. položky 194-022288/0007

Maler um 1900

Maler um 1900 - Umění, starožitnosti, šperky

"Landschaft", rechts unten signiert Schwabenmayer, Öl auf Leinwand, ca. 60 x 80 cm, Keilrahmen

Expert: Christian Wiesinger Christian Wiesinger

04.05.2016 - 16:16

Dosažená cena: **
Vyvolávací cena:

Maler um 1900

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 17.00
linz@dorotheum.at

+43 732 773132 74
Aukce: Umění, starožitnosti, šperky
Typ aukce: Online aukce
Datum: 04.05.2016 - 16:16
Místo konání aukce: Linz
Prohlídka: 28.04. - 04.05.2016