Čís. položky 87

Damenuhr

Damenuhr - Náramkové a kapesní hodinky

Gold 585, vergoldetes Ankerwerk bezeichnet J. C. B, Kompensationsunruh, Breguetspirale, Emailzifferblatt, vertiefte Mitte, kleine Sekunde, gebläute Zeiger, Innenboden aus Metall, Arbeit um 1910, 29,1 g, Service wird empfohlenøx

Expert: Günther Fröhlich Günther Fröhlich
+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

27.04.2016 - 15:00

Vyvolávací cena:

Damenuhr

+43-1-515 60-205

uhrenauktion@dorotheum.at

Horká linka kupujících Po-Pá: 9.00 - 16.00
graz@dorotheum.at

+43 316 82 94 80
Aukce: Náramkové a kapesní hodinky
Typ aukce: Salónní aukce
Datum: 27.04.2016 - 15:00
Místo konání aukce: Graz
Prohlídka: 18.04. - 26.04.2016